- Verenigingskampioenschappen: Finaledag + Eindstand
De verenigingskampioenschappen zijn gespeeld en de kampioenen zijn bekend. Door de hoge scores en voornamelijk de gezelligheid kijken zowel de toernooicommissie als het bestuur terug op een geslaagde editie van dit toernooi.
Tijdens de finale dag vlogen de hoge scores je om de oren en werd er zelfs tweemaal een 300 ...
Lees Verder... - Verenigingskampioenschappen: Uitslag Voorronde
De voorrondes van het VK zit erop en dus zijn de uitslagen bekend.
Uitslag voorronde VK Dames
Uitslag voorronde VK Heren
De informatie over de tijden van de finales is te vinden op een eerder bericht op de site of in de hieronder bijgevoegde flyer voor het VK.
Flyer VK: Verenigingskampioenschappen_23/24
Finale zaterdag 16 maart:
Finale
Klasse
Tijd
Finale ...
Lees Verder... - Verenigingskampioenschappen: Uitslagen na serie 2
De eerste serie van het VK zit erop en dus zijn ook de eerste uitslagen binnen.
Uitslag Dames na Serie 2
Uitslag Heren na Serie 2
De informatie over de tijden van de finales is te vinden op een eerder bericht op de site of in de hieronder bijgevoegde flyer voor het VK.
Flyer ...
Lees Verder... - Uitslagen voorronde Verenigingskampioenschappen jeugd
De voorronde van de verenigingskampioenschappen van de jeugd zit erop en dus is de uitslag bekend.
Klasse
M/V
Game 1
Game 2
Game 3
Totaal
1e
Sem
Pupil
M
92
143
126
361
2e
Danny
Pupil
M
121
103
134
358
3e
Logan
Pupil
M
93
61
87
241
Klasse
M/V
Game 1
Game 2
Game 3
Game 4
Totaal
1e
Hannah
Aspirant
V
125
137
120
145
527
Klasse
M/V
Game 1
Game 2
Game 3
Game 4
Totaal
1e
Kaj
Aspirant
M
119
172
137
206
634
2e
Daan
Aspirant
M
172
132
138
127
569
3e
Estavan
Aspirant
M
119
167
114
134
534
4e
Ruben
Aspirant
M
130
129
136
116
511
Klasse
M/V
Game 1
Game 2
Game 3
Game 4
Totaal
1e
Jesse
Junior
M
174
180
153
179
686
2e
Silvan
Junior
M
140
154
113
152
559
Lees Verder... - Finaleschema verenigingskampioenschappen
Finale 1: zaterdag 16 maart 10:00 – 12:30
Klassen:
Totaal aantal deelnemers VK (per klasse)
Aantal finale plekken
B klasse vrouwen
4 deelnemers
3 plekken
D klasse vrouwen
3 deelnemers
3 plekken
B klasse mannen
8 deelnemers
6 plekken
C klasse mannen
6 deelnemers
4 plekken
D klasse mannen
5 deelnemers
4 plekken
Totaal
20 plekken
Jeugd Finale: zaterdag 16 maart 12:45 – 14:15
Baanonderhoud
Finale 2: zaterdag 16 maart 15:00 – 17:30
Klassen:
Totaal ...
Lees Verder...